Електронско заказивање термина за упис у први разред биће доступно од 21. марта до 31. маја 2022. године преко апликације еЗаказивање терина за упис и тестирање детета у основној школи.

Уколико не желите да закажете термин електронским путем, можете да контактирате Школу ради заказивања термина на тел. 018/290-005 у термину од 9 до 12 часова сваког радног дана.

Министарство просвете, науке и технолошког развоја обезбедило је подршку родитељима у вези са еЗаказивањем термина за упис и тестирање детета у ОШ. Сва питања и недоумице у вези заказивања термина могу се поставити на контакт телефон:011-7350-557.

Упис ученика у први разред основне школе, у складу са заказаним терминима, обавља се у периоду од 1. априла до 31. маја 2022. године., Како је  Школи Дом здравља одредио термине за обављање систематског прегледа за упис у први разред у  периоду од 21. марта до 24. марта 2024. године, потребно је, како се не би улазило у термин друге школе за обављање систематског прегледа,  да родитељи пријаве дете за упис до 18. марта 2022. године.