Школска 2023/2024. год.

Крајем новембра 2023. године одржани су родитељски састанци ученика осмог разреда где су родитељи односно други законски заступници упућени на електронско пријављивање завршног испита преко портала Моја средња школа. Пријављивање за завршни испит је до краја децембра успешно реализовано. Активности који се надаље очекују су дати у прилогу-Календар активности.
Подсећамо родитеље односно друге законске заступнике ученика да детаљна упутства за коришћење портала МСШ могу наћи на овом линку.
Такође, новина ове школске године је да се ради обавештавања о завршном испиту, пријемном испиту и упису у средњу школу, отворио Вајбер канал “МОЈА СРЕДЊА ШКОЛА – Инфо канал”. За прикључивање овом Инфо каналу потребно је мобилним телефоном скенирати QR код на слици: