Због новонастале ванредне ситуације, обавештавамо вас да ћете  децу моћи да пријавите за упис у припремни предшколски програм у ОШ „Краљ Петар I“ електронским путем, слањем захтева и података на мејл

upiskraljpetar@gmail.com

У мејлу је потребно навести следеће податке:

1. Име и презиме детета, ЈМБГ, адреса становања;

2. Презиме и име оца, број телефона и ниво стручне спреме;

3. Презиме и име мајке, број телефона и ниво стручне спреме;

4. ЈМБГ једног од родитеља са назнаком чији је ЈМБГ;

5. Адресу електронске поште.

Уз наведене податке обавезно назначите да се ради о упису у припремни предшколски програм:

Пријављивање деце за упис вршиће се у периоду од 21. 04. 2020. године до 29. 05. 2020. године.

Родитељи који немају техничких могућности да пошаљу мејл, због поштовања здравствено-хигијенских мера,  дужни су да тражене податке напишу и доставе дежурном запосленом на улазу у Школу сваког радног дана у периоду од 8 до 11 сати или да пријаву детета изврше путем телефона бр. 066-300206 сваког радног дана од 9 до 11 часова.

Упут за систематски преглед родитељи ће моћи да преузму сваког уторка у периоду од 8 до 11 часова у просторијама школе.

О свим даљим инфрмацијама које се тичу уписа у припремни предшколски програм бићете благовремено обавештени путем сајта школе и на улазним вратима школе.

С поштовањем,

Лидија Цветковић, секретар